16 December 2011 Scris de:

Nu ai chef să-ți faci de mâncare, fă-ți chef să dai analize…

Ești student? de câți ani ?…. și mai și mânânci în complex. Știm cu toții că cel mai rapid să scapi de foame și de timpul pierdut la bucătărie e să-ți cumperi o shaorma sau altceava din gama bombelor calorice, dar ce se intâmplă după mâncare… Dacă iți pasă de viața ta și sincer recunoști că nu duci un mod de viața sănătos, cu un regim alimentar dezastros, clinica Medas te indeamna să-i vizitezi.

În perioara 10 noiembrie – 10 decembrie clinica Medas oferă gratuit celor mai isteți cititori un set de analize și investigații pentru evaluarea și depistarea diabetului. Pentru a beneficia de cele 3 seturi de analize complexe, trebuie doar să răspundeți la o singură întrebarea

Care credeți că sunt principalele motive pentru care trebuie să ne facem analizele periodice?

Sunt și eu student și recunosc că nu duc un regim de viață chiar sănatos, surmenaje și gustări după 12 nu sunt singurele greșeli. Nu rata șansa să dai testul, e pentru sănătatea ta.


…..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sursă foto

VN:F [1.9.15_1155]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
Nu ai chef să-ți faci de mâncare, fă-ți chef să dai analize..., 1.0 out of 5 based on 1 rating

Etichete: , , , ,