14 December 2011 Scris de:

Noul parfum Neroli Portofino

Care este primu lucru care vă trece prin minte atunci când priviți la această poză?  Cu siguranță mulți dintre voi veți răspunde că este o scenă ruptă dintr-un film erotic. Ei bine, nu este așa. Aceasta este reclama pentru noul parfum Neroli Portofino al lui Tom Ford.

Ce transmite acest joc erotic al acestor doi tineri despuiați? Senzualitate, sexualitate și efervescență. Parfumul reinventează clasicul și are o esență seducătoare, așa că nuditatea și sexualitatea sunt punctele forte ale noii companii. Apa și spuma de pe trupul celor doi, duce la ideea  că noul parfum, Neroli Portofino, îți îmbracă simțurile.  Noul parfum este inspirat de mirosurile pline de seducție ale coastei italine și îți revitalizează pielea in cel mai profund mod.

Parfumul este o aromă incitantă, concepută din ulei de măsline, ulei de semințe de struguri și extracte din diferite semințe din zona Mării Mediterane. Pe lânga parfum, gama conține și ulei de baie, gel de duș, loțiune de corp, săpun și scrub.

Ce zici? Te tentează să-l încerci?

VN:F [1.9.15_1155]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
Noul parfum Neroli Portofino, 1.0 out of 5 based on 1 rating

Etichete: , , , ,