9 December 2011 Scris de:

Era Facebook-ului

Pe zi ce trece tehnologia devine parte tot mai mult din viața noastră cotidiană. De câțiva ani încoace, am inceput să ne iubim virtual, să avem prieteni virtuali, să comunicăm virtual și presupun că fiecare dintre noi are cel puțin un cont pe un site de socializare. Printre cele mai populare site-uri de socializare este și Facebook-ul. Va-ți gândit oare vreodată ce valoare are contul vostru de pe Facebok? Ma refer la o valoare in bani, in Euro. Cei de la Forbes România au lansat o aplicație care îți calculează valoarea contului pe Facebook. Această aplicație îți calculeaza valoarea profilului tău în doar câteva secunde. Ca să nu vi se pară un lucru neverosimil, iată mai jos Topul PorfilTabiltății Forbes condus de:

1. Cătalin Stănciulescu 25,788 euro

2. Elena Daniela 23,479 euro

3. Oana Chiva 23,097 euro

4. Ioana Stradivarius 22,526 euro

Pentru a folosi această aplicație trebuie să dați un LIKE la pagina de Facebook Forbes.

Sursă foto

VN:F [1.9.15_1155]
Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
Era Facebook-ului, 2.0 out of 5 based on 1 rating

Etichete: , , , ,

  1. Iana Polihromova a scris pe 9 December 2011

    Da, pe zi ce trece Facebook-ul ne ia tot mai mult din timpul nostru.  Nu ca ar fi ceva rau, dar merita de gandit ce pierdem nealegand altceva.