3 December 2009 Scris de:

Complexul Daf Junior

restaurant DAF

Daf Junior este locul ideal unde puteţi merge dacă doriţi să petreceţi câteva ore, fără să regretaţi că nu le-aţi petrecut în altă parte,este locul indicat pentru a vă distra cu prietenii.

Daf Junior este insulă de linişte în localitatea timişeana Giroc,foarte aproape de oraş.Deţine o ambianţă plăcută ,servicii de calitate şi mai multe opţiuni pentru satisfacerea timpului liber,pentru diverse evenimente şi pentru o doză de relaxare.

Complexul Daf Junior deţine o multitudine de servicii:Bar,restaurant,pizzerie,sala de evenimente,teren de fotbal,sala de fitness şi salon de infrumuseţare.În cadrul barului se regăsesc 2 piste de bowling,mese de biliard,darts şi jocuri mecanice, special creeate pentru tu şi prietenii tăi să vă distraţi.Restaurantul este primitor şi deosebit prin serviciile pe care le oferă.Sala de fitness este construită într-un ambient prietenos,dotată cu aparatură nouă,cu programe speciale şi instructori specializaţi.

Daf Junior organizează la cererea clienţilor,petreceri,nunţi,botezuri şi aniversări.Capacitatea salii este de 400 de persoane şi este dotată cu personal calificat.Salonul de înfrumuseţare oferă servicii de coafor,solar,saună,cosmetică,manichiură şi pedichiură.Terenul de fotbal pe parcursul iernii este acoperit cu balon iar vara este descoperit.

Vă aşteptăm la Daf Junior să petreceţi alături de prietenii dumneavoastă zile şi seri de neuitat.

VN:F [1.9.15_1155]
Rating: 4.0/5 (3 votes cast)
Complexul Daf Junior, 4.0 out of 5 based on 3 ratings