2 December 2009 Scris de:

Live the LONDON LOOK!

Se spune ca ochii sunt oglinda sufletului si ca nimic nu te poate patrunde ca privirea unei femei. “Traieste-ti viata la maximum!” (Max it up!) este indemnul Rimmel London pentru luna octombrie. Brandul a surprins din nou anul acesta lansand un produs revolutionar – rimelul The Max Volume Flash.

Noua mascara The Max Volume Flash iti ofera de pana la 14 ori mai mult volum, fara sa incarce genele! Care este secretul acestor gene imense? Raspunsul se afla in cea mai mare periuta creata vreodata de Rimmel, care functioneaza perfect in tandem cu formula exclusiva LASH EXPAND, ce actioneaza instant asupra genelor. Colagenul si cheratina din compozitia lui The Max Volume Flash vor da volum si rezistenta genelor tale, la fiecare aplicare. Sferele de colagen adera la fiecare geana in parte, pe care o “umfla” efectiv pana la volumul maxim. Cheratina actioneaza prin netezirea suprafetei genelor, lasandu-le vizibil mai puternice, mai lucioase si mai suple. Si pentru ca isi face efectul in timp record, nu te vei trezi nici cu genele incarcate intr-un mod inestetic. In doar zece secunde, genele tale se vor transforma din mini in maxi!

Asadar, anul acesta femeile care experimenteaza look-ul londonez vor cuceri lumea doar cu o simpla privire.
Rimelul poate fi achizitionat din orice magazin de produse cosmetice sau direct de pe site, pretul recomandat de vanzare fiind de 21.65 RON conform www.rimmel.ro

VN:F [1.9.15_1155]
Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
Live the LONDON LOOK!, 2.0 out of 5 based on 1 rating

Etichete: , , ,